1.25GHz Single módusú SFP modul, 1310 nm, 20 km

YSP12-3120

1.25GHz Single módusú SFP modul, 1310 nm, 20 km

YSP12-3120 • Átviteli sebesség akár 1,25 Gbps IEEE 802.3z 1000Base-FX, • Optikai kábel típusa: Single módusú, 9/125 µm • Hullámhossz: 1310 nm, Átviteli hatótávolság max. 20 km • SFP MSA és SFF8472 szabványoknak való megfelelőség, szabványos duplex LC csatlakozó felülettel … Continued

4.250 Ft +ÁFA Kosárba teszem
7″-os Kamera-teszter FullHD IPS kijelző IP/AHD TVI CVI CVBS

IPC-900C

7″-os Kamera-teszter FullHD IPS kijelző IP/AHD TVI CVI CVBS

IPC-900C — IP + akár 5MP HD Analóg (TVI, 4MP CVI, 4MP AHD) és CVBS kamerák tesztelésére — 7″ IPS érintő kijelző, 1920 x 1200 felbontás — HDMI be/kimenet, max 1080p — Támogatja a H.264 és H.265 tömörítésű IP kamerák … Continued

218.912 Ft +ÁFA Kosárba teszem
7″-os Teszter 1280×800 IPS érintés kijelző IP/analóg kamerákhoz

IPC-600A

7″-os Teszter 1280×800 IPS érintés kijelző IP/analóg kamerákhoz

IPC-600A — IP + CVBS analóg kamerák tesztelésére — 7″ IPS érintő kijelző, 1280 x 800 felbontás — HDMI kimenet (max. 1080p) — Analóg (960H/D1) be/kimenet — Támogatja a H.264 és H.265 tömörítésű IP kamerák képének megjelenítését akár ▪ 4K … Continued

134.899 Ft +ÁFA Kosárba teszem
8″ IP/HD-Analóg kamera teszter

IPC-800C

8″ IP/HD-Analóg kamera teszter

IPC-800C • IP + akár 8MP HD Analóg (TVI, CVI, AHD) és CVBS kamerák tesztelésére • 8″ retina érintő kijelző, 2048 x 1536 felbontás • HDMI be és kimenet, max. 1080p • Támogatja a H.264 és H.265 tömörítésű IP kamerák … Continued

237.682 Ft +ÁFA Kosárba teszem
IP PTZ és NVR vezérlő

KB-1100

IP PTZ és NVR vezérlő

KB-1100 • NVR és a hozzá tartozó PTZ kamerák vezérlése hálózaton keresztül • Kék háttérvilágítású LCD kijelző • 4 tengelyes joystick • 10/100 Mbps LAN port • 1 x USB2.0 • 1 x RS>232, 1 x RS>485 • Tápellátás: 12 … Continued

78.237 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Kameratartó oszlopra (b)

TR-UP06-B-IN

Kameratartó oszlopra (b)

TR-UP06-B-IN • Oszlop tartó adapter • Alkalmazható: IPW>2122/2124/2125 sorozatú kamerák és JB05>IN kötődoboz oszlopra történő szereléséhez, beltéren vagy kültéren • Méretek: 99 x 90 x 38 mm, Súly: 0.2 kg

2.113 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Kötődoboz Smart IP PTZ kamerákhoz

TR-JB12-IN

Kötődoboz Smart IP PTZ kamerákhoz

TR-JB12-IN ‘- Kötődoboz Smart PTZ kamerákhoz – Alkalmazható oldalfali konzol TR-WE45-IN – Méret: 296x244x127 mm – Súly: 2.8 kg – Anyaga: alumínium öntvény

33.566 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Helytartó

JB-B42

Kötődoboz Varifokális kompakt-kamerához

JB-B42 — Új sorozatú Varifokális csőkamerákhoz — Méretek: Ø 125 x 45 mm, 0.2 kg

4.090 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Kültéri mikrofon modul

AM-03

Kültéri mikrofon modul

AM-03 ‘- Kondenzátor Mikrofon: -60dB, 50 Hz~13 kHz – S/N arány: ≥40 dB – Audió kimenet: 2 V p-p/50 Ω, RCA csatlakozó – Tápellátás: 12 V DC/10 mA – Alkalmazható: 5 ㎡~60 ㎡ területig

1.144 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Menyezeti függesző konzol

TR-CE45-IN

Menyezeti függesző konzol

TR-CE45-IN ‘- Alkalmazás: PTZ kamera függesztve történő szereléséhez – Méretek: Ø 116.5 x 239 mm, Súly: 0.75 kg

9.483 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Műanyag Tömszelence

TR-A01-IN

Műanyag Tömszelence

TR-A01-IN ‘- Anyaga: Műanyag PA66, Tömítés: Szilikon, – Méretek: Ø 29.7 x 38.4 mm – Kábel mérete: Ø 6.5~10.5 mm – NPT 3/4″ – IP68 – Minden kötődobozhoz alkalmazható

556 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Nagyérzékenységű, digitális mikrofon

AM-430

Nagyérzékenységű, digitális mikrofon

AM-430 ‘- Dynamic Dolby zajcsökkentés – Alkalmazható 20m²~150m² területig – Beépített AGC – Tápellátás: 9-12 V DC/25 mA – Kondenzátor Mikrofon:-60 dB, 100 Hz~1600 Hz – Audió kimenet: 2.5 V p-p/600 Ω – Anyag: műanyag – Sorkapcsos csatlakozás: tápfeszültség és … Continued

9.246 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Oldalfali konzol IPF-814SR-F-16-hoz

TR-WM03-A-IN

Oldalfali konzol IPF-814SR-F-16-hoz

TR-WM03-A-IN ‘- IPF-814SR-F-16 Fisheye dóm kamerához – IPD-32x sorozatú dóm kamerákhoz – IPD-361x sorozatú dóm kamerákhoz – IPD-363x sorozatú dóm kamerákhoz – Méretek: 188 x 126 x 126 mm, 0.5 kg

7.547 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Optikai patch kábel (2 x LC – 2 x LC), 3 m, 10GB, Single módusú, 9/125 µm

YSP-LC3M

Optikai patch kábel (2 x LC – 2 x LC), 3 m, 10GB, Single módusú, 9/125 µm

YSP-LC3M • Optikai kábel típusa: Single módusú, 9/125 µm • Hossz: 3 m, Duplex • Szín: Sárga, Átmérő: 3 mm,, törés és rágcsáló ellenálló, megerősített köpeny, hajlítási sugár 30 mm • Minden kábel egyedileg tesztelve optikailag és beszúrási veszteségre

4.255 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Oszlop tartó adapter

TR-UP08-A-IN

Oszlop tartó adapter

TR-UP08-A-IN ‘- Oszlop tartó adapter (TR-WE45-IN szükséges) – Alkalmazás: PTZ kamera oszlopra történő szereléséhez, beltéren vagy kültéren – Méretek (L × W × H): 215 x 172 x 65 mm, Súly: 0.6 kg

8.298 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Szerelő aljzat 23xx és 22xxe Cső- kamerákhoz

JB07-A-IN

Szerelő aljzat 23xx és 22xxe Cső- kamerákhoz

JB07-A-IN ‘- IPW-23xx és IPW-22xx sorozatú Csőkamerákhoz, valamint IPW-262ER9-DUZIT-ME rendszámolvasó kamerához – Extra hátsó kábelkivezetés – Méret: 125 x 125 x 55 m, 0.75 kg

6.698 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Szerelő aljzat 322 és324 Dome kamerákhoz

JB03-D-IN

Szerelő aljzat 322 és324 Dome kamerákhoz

JB03-D-IN ‘- Extra hátsó kábelkivezetés – IPD-322 & IPD 324 sorozatú dóm kamerák részére – Méretek: Ø 109 x 36 mm, 0.35 kg

2.853 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Szerelő aljzat 36xx és 814 DOME kamerákhoz

JB03-C-IN

Szerelő aljzat 36xx és 814 DOME kamerákhoz

JB03-C-IN ‘- Extra hátsó kábel kivezetés – IPD361x, IPD-363x és IPF-814SR-F-16 Dóm kamerákhoz – Méretek: Ø 126 x 36 mm, Súly: 0.35 kg

3.019 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Szerelő aljzat IIPD236Z/236PS Dome kamerákhoz

J-Box118

Szerelő aljzat IIPD236Z/236PS Dome kamerákhoz

J-Box118 — XDV-236S/XHD-436 Dóm kamerákhoz — XDV-236S/536S dóm kamerákhoz — Méretek: Ø 118 x 38 mm, Súly: 0.25 kg

2.430 Ft +ÁFA Kosárba teszem
Szerelő aljzat IPD-224S és IPD-124 kamerákhoz

J-Box92

Szerelő aljzat IPD-224S és IPD-124 kamerákhoz

J-Box92 — XD-236S/XHD-436 Dóm kamerákhoz — Méretek: Ø 92 x 27 mm, Súly: 0.18 kg

1.719 Ft +ÁFA Kosárba teszem