YSP12-3120

1.25GHz Single módusú SFP modul, 1310 nm, 20 km

4.253 Ft +ÁFA

Cikkszám: YSP12-3120 Kategóriák: , Címke:

Leírás

YSP12-3120
• Átviteli sebesség akár 1,25 Gbps IEEE 802.3z 1000Base-FX,
• Optikai kábel típusa: Single módusú, 9/125 µm
• Hullámhossz: 1310 nm, Átviteli hatótávolság max. 20 km
• SFP MSA és SFF8472 szabványoknak való megfelelőség, szabványos duplex LC csatlakozó felülettel
• Alkalmazási terület: switch/switch , switch/router, switch/server kapcsolatok, egyéb optikai alkalmazások
• Digitális Diagnosztikai Felügyeleti (DDM) funkció támogatása
• Digitális Optikai felügyeleiti (DOM) funkció támogatása
• Működési hőmérséklet: -5 °C – +70 °C

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.