SFP-25

Üvegszál modul MM 1310/1550NM 2KM 1SC

91.370 Ft +ÁFA

Rendelési kód: F.01U.136.541

Engedélyezett utánrendelésre

Cikkszám: SFP-25 Kategóriák: , Címke:

Leírás

SFP-25
A Small Form-factor Pluggable (SFP) modulok kiválasztása biztosítja a gyors Ethernet optikai interfészt a VG4-SFPSCKT vagy a CNFE2MC / INmedia konverterek használatával. Ezek az egymással felcserélhető SFP modulok, az MMF vagy SMF optikai szálakhoz használhatók. Az optikai szál SFP modulok egy és két szálas változatban kaphatók.
Ezek LC vagy SC optikai csatlakozókkal is kaphatók.

Az SFP-25-ös MMF modul Single SC kialakítású (1310 nm /1550 nm), 2Km-es távolságra használható, méretei: 55.5 x 13.5 x 8.5 mm (2.2 x 0.5 x 0.3 in.)

Tulajdonságok:
– Kisméretű , csatlakoztatható (SFP) modulok
– Több- és egymódú modulok állnak rendelkezésre
– Legfeljebb 20 km távolságot támogat
– Felületre szerelhető vagy rac-be szerelhető

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.

Fiber_Optic_Media_Co_Data_sheet_enUS.pdf